Každá kytka je jedinečná

Olga

Pokud hledáte trpělivost, jemnost, tlumené tóny, překvapivou asymetrii, u paní Olgy jste na té nejlepší adrese. Čekejte méně obvyklé vzdušné tvary, květy a nevšední spojení barev. Její nejoblíbenější květinou do kytice je pryskyřník. V květináčích má ráda veškeré druhy kapradin.

Paní Olga je duší Endorfina. Do ateliéru se zamilovala už před 5 lety. Líbí se ji rozmanitost práce, možnost tvořit a být obklopena krásnými věcmi a lidmi, co to vidí podobně. Je fakt, že když se hodně zabere do práce má ve zvyku se mračit. Nenechte se zmást, to je jenom soustředěním. Je přátelská a hodná.

Aneta

Aneta vás ráda vyzpovídá ohledně účelu kytky, kdo ji má dostat, jak si ji představujete… Pokud vše necháte na ní, můžete čekat hru s barevnými kontrasty, sem tam nějaký bláznivý element a hodně povídání k tomu. V kyticích ráda pracuje s amarylis. V květináči se ji nejvíce líbí Monstera.

Aneta je náš nováček. Ale už si zamilovala zdejší tvořivou svobodu a možnost sebevyjádření. Líbí se jí být obklopená kytičkami. Hlavně těmi pokojovými, ke kterým má vztah již od dětství. Ráda si povídá, je takový náš ohňostroj nápadů, jak věci udělat jinak, netradičně, nebojí se ani bláznivějších prvků, pokud jí k tomu vyzvete.

Květinářství s nádechem Provence


Přirozené, jemné, ale stále moderní kytice v pastelových tónech. Přesně to je náš základní styl. Nebráníme se ani sytějším barvám. Pokud slouží jak zvýraznění, podtržení. Cirkusově pestrou květinovou konfekci u nás nehledejte. Ale to jistě poznáte z fotek.

Naším cílem je zpříjemnit vám výběr i darování květin. Aby byl celý proces osobní, pohodový, jednoduchý a rychlý od začátku do konce. Abyste měli jistotu, že jste vybrali správně a vaše kytice potěší.K našim krásným kytkám můžete u nás přidat i designovou keramiku, pokojové rostliny, květináče, čaje, vína, svíčky a netradiční přáníčka. Vše od lokálních a kvalitních výrobců. Zkrátka vše, co udělá váš vzkaz kytkou ještě osobnější a milejší.Tak na květovanou u nás!

Olga, Aneta a tým Endorfina.