Nadpis textu

Olga

Jemnost, trpělivost, má ráda tlumené tóny, vzdušnost, asymetrii, neobvyklé tvary a květy, nevšední spojení barev. Nejoblíbenější květina do kytice - pryskyřník. Nejoblíbenější květina v květináči - veškeré druhy kapradin.

Když se hodně zabere do práce má ve zvyku se mračit, ale nenechte se zmást, jinák je přátelská a hodná :)

Olgu v Endorfino potkáte již poměrně dlouhou dobu. Začala v ateliéru pracovat jako brigádnice před 5 lety a naprosto se do tohoto místa zamilovala. Nejraději na své práci má rozmanitost, možnost tvořit a být obklopena krásnými věcmi a lidmi, co to vidí podobně.

Aneta

Aneta je střela :D V našem ateliéru sice pracuje zatím jen chvilku, zato ji s nikým nespletete. Ráda se s vámi popovídá o čemkoliv, ráda vám uváže kytici a pokud výběr necháte na ní, můžete nejspíše očekávat výraznější kontrastní barvy, sem tam nějaký bláznivý element a hodně povídání k tomu. Nejoblíbenější květ do kytice - Amaryllis. Nejoblíbenější květina do květináče - Monstera.

V Endorfinu ráda pracuje protože tady má volnost, možnost sebevyjádření. Nejraději na své práci má obklopení se kytičkami, hlavně těmi pokojovými, ke kterým má vztah již od dětství. Kreativitu, rozmanitost.

Květinářství s nádechem Provence


Přirozené, jemné, ale stále moderní kytice v pastelových tónech. Přesně to je náš styl. Květinová konfekce v přepálených barvách u nás zkrátka nemá šanci. Ale to už jste určitě poznali z fotek.

Naším cílem je zpříjemnit vám výběr i darování květin. Aby byl celý proces jednoduchý, rychlý a pohodový od začátku do konce. Abyste měli jistotu, že jste vybrali správně a kytice vždy potěšila.Vedle krásných květin u nás navíc najdete i designovou keramiku, pokojové rostliny, květináče, čaje, vína, svíčky i netradiční přáníčka - od lokálních a kvalitních výrobců. Zkrátka vše, co potřebujete k tomu, abyste udělali radost. Druhým i sobě.Tak na květovanou u nás!

Roman, Olga a tým Endorfina